رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با تشریح برخی از شروط اختصاص سهمیه بنزین یارانه ای به خودروهای عمومی از احتمال قطع سهمیه بنزین این خودروها خبر داد و گفت: سهمیه بنزین آن دسته از خودروهای عمومی که در جهت خدمت رسانی به مردم کار نمی کنند، قطع می‌شود.

به گزارش مهر، محمد رویانیان امروز در جمع خبرنگاران گفت: با پیگیریهای انجام شده 100 میلیارد تومان اعتبار برای مترو گشایش یافته است که با این بودجه باید زمینه ورود 60 واگن و 28 لکوموتیو به ناوگان مترو فراهم شود.

وی افزود: با اجرای این طرح در مجموع ظرفیت جابه جایی مسافر از طریق ناوگان متروی کشور به بیش از 2 میلیون نفر در روز افزایش می یابد.

رویانیان همچنین با اشاره به اختصاص یارانه مناسب برای 200 اتوبوس و قطارهای متروی شهری، اظهار داشت: با اختصاص این میزان یارانه توسط دولت شهرداریها نباید دغدغه ای بابت یارانه داشته باشند.

این مقام مسئول درباره تعیین تکلیف تامین واگنهای متروی تبریز و اهواز یادآور شد: با وجود اقدامات انجام گرفته اما تاکنون وضعیت واگنهای متروی اصفهان و شیراز اقدامی انجام نشده و شهرداری ای این استانها باید هر چه سریعتر این موضوع را تعیین تکلیف کنند.

قطع سهمیه بنزین برخی تاکسی ها و وانت بار

این عضو کابینه دولت با بیان اینکه در حال حاضر برخی از تاکسی ها، آژانس های مسافربری و وانت بارها مطابق سهمیه بنزین که دریافت می کنند خدمات رسانی ندارند، گفت: از این رو با اجرای طرح جدید قصد داریم با پایش و بررسی وضعیت خدمات رسانی خودروهای عمومی به آنها بنزین کافی اختصاص پیدا کند.

رویانیان با یادآوری اینکه در حال حاضر 1.7 میلیون دستگاه وانت بار عمومی در سطح کشور فعالیت می کنند، تاکید کرد: اما بیشتر این خودروها خدمات رسانی مطلوبی ندارند و از این رو فعالیت این خودروهای عمومی باید مورد بازنگری قرار گیرد.

وی با اشاره به تعیین تکلیف سهمیه بنزین تاکسی ها و وانت بارها تا پایان تیرماه امسال، اظهار داشت: هم اکنون سهمیه بنزین خودروهای عمومی در ماه جاری اختصاص یافته است اما باید این دسته از خودروها برای دریافت سهمیه بنزین ماه های آینده برخی از برنامه های تدوین شده را اجرایی کنند.

به گفته رویانیان خودروهای عمومی شامل تاکسی های درون شهری، تاکسی های برون شهری، وانت بارها و آژانس های مسافربری مطابق با سیاست های قانون هدفمندی یارانه ها باید بارنامه،مسیر تردد مشخص، تعرفه و کارت حمل کالا را دریافت کنند.

این عضو کابینه دولت با بیان اینکه هم اکنون برنامه ریزی لازم توسط وزارت کشور و راهداری های کل کشور برای صدور کارت حمل کالا برای وانت بارها در حال انجام است، خاطر نشان کرد: برای آن دسته از وانت بارها و تاکسی هایی که در جهت خدمت رسانی به مردم فعالیت نمی کنند ممکن است سهمیه بنزین آنها قطع شود.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.