تاريخ : | | نویسنده : iraks
 فارس: يك مقام مطلع گفت: عبدالمالك ريگي سر كرده گروهك تروريستي جند الله هنوز گفتني هاي بسيار دارد و برگزاري دادگاه و اعمال مجازات سريع بسياري از ناگفته ها را با وي مدفون خواهد كرد.

اين مقام مطلع در واكنش به برگزاري دادگاه عبدالمالك ريگي افزود: قطعا ريگي با جنايت هاي بسيار زياد و وسيع و اقدامات جاسوسي و همان طور كه در كيفر خواست آمده، اتهام محاربه و افساد في الارض در باره وي محرز است و بايد به اشد مجازات برسد؛ اما به اعتقاد آگاهان هنوز ناگفته هاي بسياري از روابط پشت صحنه با آمريكا، رژيم صهيونيستي و برخي دولت هاي عربي و برخي همكارانش در داخل دارد كه بيان نشده است.

وي تاكيد كرد: چندين بار اعدام در دنيا جوابگوي جنايت ها و خيانت هاي وي نخواهد بود، اما چنين افرادي كه دوره هاي گسترده تروريستي و جاسوسي ديده اند، اطلاعات را ضامن جان خود مي دانند و تا مدت ها برخي اطلاعات و اخبار را نمي دهند و به مرور زمان مطالب پشت پرده را مطرح مي كنند.

جلسه رسيدگي به اتهامات عبدالمالك ريگي سركرده گروهك تروريستي شرق كشور در يكي از شعب دادگاههاي انقلاب اسلامي تهران به رياست قاضي توحيدي اخيرا برگزار شد.در اين جلسه دادگاه كه با حضور متهم، وكيل وي و نماينده مدعي العموم تشكيل شد، كيفرخواست صادره عليه متهم به اتهام "محاربه و افساد في الارض " توسط نماينده دادستان قرائت شد.

معاون دادستان تهران بعنوان نماينده مدعي العموم در كيفرخواست صادره با اشاره به 79 مورد جنايات متهم عبدالمالك ريگي و گروهك تحت سركردگي وي بخصوص در به شهادت رساندن دهها تن از مردم بيگناه، از دادگاه براي متهم ريگي تقاضاي اشد مجازات كرد.

اين گزارش حاكي است در جلسه دادگاه كه در دو نوبت صبح و بعدازظهر تشكيل شد، شكات و خانواده هاي شهداي اقدامات تروريستي گروهك مذكور نيز حضور داشتند كه با قرار گرفتن در جايگاه، ضمن اعلام شكايت خود، به بازگويي روند شهادت بستگانشان اقدام كردند.

در پي قرائت كيفرخواست مدعي العموم و اظهارات شكات، متهم به دفاع از خود پرداخت و ضمن قبول اتهام و جنايات ارتكابي ، اقدامات خود را اشتباه خواند و تاكيد كرد جناياتش با موازين اسلامي و انساني در تضاد بوده است و در ادامه از عوامل گروهك خود نيز خواست كه اشتباهات او را تكرار نكنند. وي همچنين خواستار بخشش از سوي شكات پرونده شد.

متعاقبا در ادامه جلسه دادگاه ، وكيل متهم نيز به دفاع از موكل خود پرداخت و اعلام كرد لايحه دفاعيه خود را متعاقبا به دادگاه ارايه خواهد كرد.

اين گزارش حاكي است، با توجه به اهميت پرونده و اتهامات عبدالمالك ريگي، پيشتر رسيدگي به اتهامات نامبرده به دستور رييس قوه قضائيه و موافقت ديوان عالي كشور به دادسرا و دادگاههاي تهران احاله شده است.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.