فوتبال3: بين گل‌هاي زيبايي که در مسابقه نظرسنجي برنامه 90 پنج‌شنبه شب در معرض ديد بينندگان قرار گرفت، گل پيروزي‌بخش کريم باقري در داربي برگشت فصل اخير گوي سبقت را از ديگران ربود. نکته جالب اين است که آن گل تماشايي و راه دور اگرچه به کاپيتان پرسپوليس اعتبار تازه‌اي بخشيد اما دروازه‌بان چند فصل اخير را به خاک سياه نشاند.
   

   وحيد طالب‌لو، دروازه‌بان لاغراندام آبي‌ها البته در ليگ برتر 89 - 88 گل‌هاي ديگري نيز دريافت کرد که از بين آنها گل مهرداد پولادي از تراکتورسازي و گل به خودي در مقابل پيکان در آخرين بازي ليگ نيز تاثير زيادي بر تخريب وجهه او در برابر هواداران گذاشت.

  طالب‌لو که در عين گمنامي و در پي اقدام جسورانه امير قلعه‌نويي در سومين دوره ليگ برتر درون دروازه استقلال ايستاد، سال‌ها دروازه‌بان اول تيم بود و بارها نيز به اردوي تيم‌ملي دعوت شد. گلر ترکه‌اي آبي‌ها از آن روزي که براي نخستين‌بار در ليگ روبه‌روي مهاجمان سپاهان در اصفهان ايستاد به‌سرعت در دل هواداران آبي جاي خود را باز کرد اما به‌نظر مي‌رسد در هفتمين سال حضور در تيم بزرگسالان استقلال تا حد زيادي اين محبوبيت رنگ باخته است.

  وحيد طالب‌لو در فصل جاري نشان داد که با روزهاي اوجش فاصله دارد و از هفته بيست‌وششم ليگ برتر کاملا جايگاه خود را به‌عنوان شماره يک تيم از دست داد. بعد از گلي که کريم باقري در داربي به او زد و آبي‌ها پس از مدت‌ها نتيجه را به رقيب ديرين خود واگذار کردند، کادر فني استقلال محمد محمدي را جايگزين او کرد و اتفاقا اين اقدام موثر واقع شد. طالب‌لو البته با سياست خاص خودش و با نوعي پنهان‌کاري بارها نسبت به چنين اقدامي اعتراض خود را نشان داد. بعد هم که صحبت از پيوستن او به استيل‌آذين در فصل بعد به ميان آمد و آخرين احتمالات براي ابقا در استقلال نيز از ميان رفت، عجيب اينکه او در بازي مقابل پيکان نيز نمايش کاملي از وداع با آبي‌ها را اجرا کرد. وقتي قرار شد به جاي محمدي مصدوم داخل زمين شود حدود 9 دقيقه بازي را در حالت توقف نگه داشت و دست آخر نيز با کاور وارد زمين شد.
 
  اينکه دروازه‌بان ذخيره لباس همراه نياورده باشد واقعا چيزي فراتر از فراموشي است. طالب‌لو عامل به تساوي کشيدن شدن بازي هم بود و در واقع عامل اصلي عبور توپ از خط دروازه استقلال لقب گرفت. اين گل به خودي عجيب باعث شد عده‌اي از او انتقاد کرده و اين حرکت را عامدانه بدانند. طالب‌لو اما به شدت اين موضوع را تکذيب کرد و گفت: «هرگز وجدان کاري، اعتبار و آبرويم را به کسي نمي‌فروشم و با چيزي عوض نمي‌کنم.» دروازه‌بان استقلال البته اين موضوع را پنهان نمي‌کند که تمايلي به حضور در ميدان نداشته: «اگر به دل خودم بود اصلا بازي نمي‌کردم. با اين حال به خاطر مردم بازي کردم. استقلال تيمي مردمي است و اگر اينطور نبود اصلا چهارشنبه وارد زمين نمي‌شدم.»
 
  طالب‌لو شرايط سخت سه ماهه اخير را دليل اصلي عدم تمايل خود به بازي دانسته اما جالب است که در مقام توجيه گلي که به استقلال زد، برنمي‌آيد: «اگر در آن صحنه توپ را نمي‌زدم، مهاجم پيکان آن را گل مي‌کرد. اگر مي‌خواستم خيلي بي‌تفاوت باشم بعد از دفع توپ در ضربه اول ديگر از جايم بلند نمي‌شدم. در آن لحظه مي‌خواستم توپ را مشت کنم اما مهاجم حريف جلوتر از من بود و بدنش را مقابل من قرار داد.»طالب‌لو عملکرد خود در فصل اخير را به دو بخش تقسيم مي‌کند و معتقد است که در بخشي از نيم‌فصل اول بسيار خوب بوده اما در نيم فصل دوم به دليل بعضي ناملايمات رو به ضعف گذاشته است. او البته در مورد اين ناملايمات حرفي نمي‌زند و افشاگري را به زمان ديگري وامي‌گذارد.
 
  با اينکه بسياري از رسانه‌ها از قرار و مدار او با استيل‌آذين خبر مي‌دهند اما طالب‌لو مثل هميشه در لفافه صحبت مي‌کند و درباره احتمال حضورش در استقلال مي‌گويد: «هنوز تصميمي نگرفته‌ام، پيشنهاد تمديد قرارداد از جانب باشگاه مطرح شده اما بايد فکر کنم.» شايد هم سه‌شنبه اين هفته وحيد طالب‌لو در ليست حسين هدايتي قرار داشته باشد.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.