رقابت صحیح و اصولی شرکت‌های بیمه در بلندمدت، موجب کاهش هزینه خدمات ارایه شده برای بیمه‌گذاران خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به خصوصی‌سازی شرکت‌های بیمه گفت: صنعت بیمه درفضای رقابت، متحول شده و بهبود می‌یابد. با شدت گرفتن رقابتها، گرچه شاید عوارضی در حین اجرا به وجود آید، اما در بلندمدت، موجب کاهش هزینه خدمات برای بیمه‌گذاران خواهد شد.

سید محمد علیپور افزود: تضمین امنیت و سودآوری شرکت‌های بیمه در شرایط خصوصی شدن و فضای رقابتی، نیازمند یک مجموعه هشیار و مسلط است که منافع خود را صحیح هدف‌گذاری کرده باشد.

رئیس هیئت مدیره بیمه‌آسیا با تصریح این موضوع که در گذشته رقابت تنها میان چهار شرکت بیمه دولتی بوده است، بیان داشت: بیش از این حاشیه امنیت، سود و اطمینان از بازار تضمین شده بود؛ اما اکنون در فضای رقابتی و شرایط خصوصی شدن این حاشیه امنیت وجود ندارد و لازمه موفقیت، سعی و تلاش چندین برابر شرکت‌های بیمه خصوصی است.

سید محمد علیپور با تاکید بر اینکه صنعت بیمه نیاز به مدیریت قوی دارد تا از آسیب‌های ناخواسته دوران تحول جلوگیری شود اظهار داشت: چنانچه بیمه‌های غیردولتی بتوانند بر مبنای اصول علمی پایه گذاری شوند، قطعاًً نتایج درخشانی خواهند داشت.

مدیرعامل بیمه‌آسیا میزان استقبال از بیمه‌ها را در کشور به دلیل عدم شناخت فرهنگ بیمه به خصوص در بخش بیمه‌های زندگی مثل عمر و پس‌انداز و درمان در سطح قابل قبول ندانست افزود: با واگذاری بیمه به بخش خصوصی که از سال گذشته فرآیند آن آغاز شده است خدماتی با کیفیت بالاتر به جامعه ارایه داده خواهد شد.

سید محمد علیپور، بیمه‌آسیا را بیمه‌ای پیشتاز در توجه رضایت خاطر بیمه‌گذاران و زمینه‌های مختلف ارایه خدمات بیمه‌ای در سطح کشور معرفی نمود.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.