259789-334372.jpg  فوتبال3: عضو ارشد کميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: به تخلفات ديدار ناتمام تيم هاي ابومسلم و تراکتور سازي و شناسايي عوامل تحريک کننده در خارج کردن تيم تراکتور از زمين مسابقه از سوي سازمان ليگ رسيدگي خواهد شد.
   

 غلامرضا بهروان ضمن تقبیح رفتار بازیکنان تراکتورسازی در ناتمام گذاشتن دیدار با ابومسلم اظهار داشت: دوره اینگونه رفتارها در فوتبال به پایان رسیده و چنین اعمالی برازنده و خوشایند فوتبال ما نیست.

 نایب رئیس کمیته داوران تصریح کرد: اشتباهات داوری در همه جای دنیا وجود دارد ولی این دلیل نمی شود که یک تیم به خاطر اشتباه داور بخواهد بازی را نیمه کاره رها کند.

 وی در خصوص نتیجه دیدار ابومسلم و تراکتورسازی اظهار داشت : منتظر گزارش نماینده سازمان لیگ و داور مسابقه هستیم تا پس از بررسی تمام زوایای کار در مورد نتیجه نهایی مسابقه تصمیم گیری کنیم ولی در شرایط طبیعی نتیجه مسابقه باید 3 بر صفر به سود ابومسلم اعلام شود.

 نایب رئیس کمیته داوران در پایان تاکید کرد: سازمان لیگ بطور ویژه به پرونده دیدار ابومسلم و تراکتورسازی رسیدگی خواهد کرد تا عوامل تحریک کننده و افرادی که باعث بیرون کشیدن تیم از زمین مسابقه شدند را به کمیته انضباطی معرفی کند.

 بهروان ادامه داد: بیرون کشیدن تیم از زمین مسابقه محرومیت های سنگینی دارد و باید تا قبل از دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس درباره وضعیت تیم ابومسلم و جرائم انضباطی این تیم هرچه سریعتر تصمیم گیری شود.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.