رئيس شوراي نظارت بر صدا و سيما گفت: اين سازمان در برابر برخي از نظرات اين شورا مقاومت مي كند و به دليل ضعف قانوني، اين شورا نمي تواند صدا و سيما را به رعايت مواد قانوني ملزم كند.

حسين مظفر در گفتگو با فارس گفت: شوراي نظارت بارها به صدا و سيما در قالب مكاتبات اداري تذكر و هشدار داده است، اما متاسفانه تنها بخشي از اين تذكرات از طرف صدا و سيما اصلاح شده است.

رئيس شوراي نظارت بر صدا و سيما در ادامه با اشاره به اينكه اين سازمان براي پخش تعدادي از تبليغات خود توضيحاتي را به اين شورا ارائه مي كند، اظهار داشت: به دليل ضعف قانوني، شوراي نظارت نمي تواند صدا و سيما را الزام به رعايت مواد قانوني كند و در حال حاضر اين شورا تنها در مقام ابلاغ، تذكر و پيگيري نامه‌ها است.

وي در ادامه خاطر نشان كرد: چنانچه ضعف قوانين بر طرف شود مي توان اعمال قانون و الزام بهتري براي منع صدا و سيما از پخش برخي تبليغات به كار برد.

مظفر در ادامه افزود: مكاتبات و اعلام تذكرات شوراي نظارت در سال گذشته باعث شد كه در وضعيت پوشش و گفتار مجريان، تبليغات بازرگاني و برنامه‌هاي طنز صداو سيما تغييراتي به وجود آيد، اما اين تغييرات بايد اساسي و زير بنايي باشد تا تاثيرات آن در جامعه و در بين مردم نمايان شود.

رئيس شوراي نظارت بر صدا و سيما در ادامه با اشاره به اين مطلب كه صدا و سيما در برابر تعدادي از خواسته‌هاي اين شورا مقاومت مي كند، اظهار داشت: خواست شوراي نظارت ساخت برنامه‌هايي با پيام هاي ديني و انقلابي با به كار گيري اصول مهندسي انتقال پيام به مخاطبان است و صدا و سيما هم بايد اين موضوع را در دستور كار خود قرار دهد.

مظفر از ارائه تذكر به صدا و سيما براي پخش تبليغات كالاهايي كه از طرف رژيم صهيونيستي و كشورهاي استكباري حمايت مي شود، خبر داد.

وي در ادامه يادآور شد: در سال گذشته تعاملات خوبي بين اين شوراء و صدا و سيما وجود داشته است كه اميدواريم با رفع ضعف و ابهامات قانوني اين تعاملات بهتر و بيشتر از گذشته انجام شود.

مظفر در ادامه گفت: سال 88 توسط مقام معظم به نام سال اصلاح الگوي مصرف نام گذاري شد، اما صدا و سيما در اين رابطه و براي انتقال فرهنگ اصلاح الگوي مصرف برنامه اي در خور و قابل توجه اي ارائه نكرده است.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.