با توجه به برنامه فروش خودروهاي 207 در ايران‌خودرو، خدمات پس از فروش ايران‌خودرو، ايساكو، برنامه‌هاي كاملي براي ارائه خدمات مناسب به اين خودرو را تهيه و در حال انجام دارد.

به گزارش روابط عمومی ایساکو، مهندس بابائي مدير عامل ايساكو با اشاره به موارد فوق گفت با توجه به اينكه پلت‌فرم خودرو 207 و 206 مشترك است، شبكه خدمات پس از فروش ايران‌خودرو، ايساكو، برنامه‌ريزي كاملي براي ارائه خدمات به اين خودرو ارائه نموده است و نظر به انجام خدمات خودروي مشابه در سراسر كشور اين امر در گستره ايران عزيز قابل اجراست.

بابائي در ادامه در مورد تهيه قطعات يدكي اين خودرو گفت: قطعات يدكي مورد نياز اين خودرو و قبل از ورود به بازار تهيه و در شبكه نمايندگي‌ها توزيع خواهد شد و مستندات و مدارك فني به جهت رفع نياز نمايندگي‌ها، همانند باقي خودورها، تهيه و جهت استفاده كارشناسان فني در نمايندگي‌هاي مجاز توزيع مي‌گردد.

بابائي در آخر گفت امسال در همه زمينه‌هاي‌ خدمات پس از فروش پيشرفت‌‌هاي محسوسي داشته‌ايم كه اين حاصل عنايت ويژه مدير عامل گروه صنعتي ايران‌خودرو به مقوله خدمات پس از فروش و همراهي نمايندگان مجاز در سراسر كشور و همچنين پشتكار همكاران شاغل در ايساكو است.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.