تاريخ : | | نویسنده : iraks

جنايت در ماه‌ عسل

زني كه متهم است به پسردايي خود در قتل شوهرش كمك كرده پشت ميله‌هاي زندان در انتظار برگزاري جلسه محاكمه و صدور حكم به سر مي‌برد.

به گزارش شرق اين زن كه صفورا نام دارد متهم است هنگامي كه به سفر ماه‌عسل رفته بود به پسردايي‌اش كمك كرد تا شوهرش را به قتل برساند اما خود او مدعي است در اين ماجرا هيچ نقشي نداشت. صفورا كه يك روز بعد از قتل خودش را به پليس استان هرمزگان معرفي كرد در بازجويي‌هاي اوليه گفت: «پسردايي‌ام به نام نريمان شوهرم را با شليك گلوله كشت و فرار كرد و جسد اكنون در منطقه‌اي بياباني است.»

 

ماموران بعد از شنيدن حرف‌هاي زن 19ساله به محلي كه او اعلام كرده بود، رفتند و جنازه رضا را در حالي كه اثر اصابت يك گلوله روي قفسه سينه‌اش مشهود بود پيدا كردند به اين ترتيب تحقيقات براي دستگيري نريمان آغاز شد و اين مرد چند روز بعد به دام افتاد و به قتل اعتراف كرد.

 

كارآگاهان براي روشن شدن ماجرا صفورا را يك‌بار ديگر تحت بازجويي قرار دادند. اين زن كه در كودكي والدين خود را از دست داده بود و برادر بزرگ‌ترش وظيفه سرپرستي او را برعهده داشت در اعترافاتش گفت: «برادر بزرگم چند وقت قبل به من گفت رضا كه پسرخاله‌ام بود از من خواستگاري كرده است. برادرم بدون اينكه نظرم را بپرسد جواب مثبت داده بود و به اين ترتيب كارهاي مقدماتي انجام شد اما به دليل اينكه فهميديم رضا معتاد است مراسم عروسي يك سال به تعويق افتاد. رضا مي‌گفت اعتياد ندارد و فقط به صورت تفنني مواد مصرف مي‌كند. او مغازه‌دار بود و درآمد خوبي داشت و بالاخره من در مقطع پيش‌دانشگاهي ترك تحصيل و با رضا ازدواج كردم. البته خودم هم به او علاقه‌مند شده بودم.»

 

متهم ادامه داد: «ما بعد از عروسي چون خودمان خانه نداشتيم به منزل مادرشوهرم رفتيم و يك هفته در آنجا ساكن بوديم تا اينكه قرار شد به ماه عسل برويم. نريمان كه پسردايي‌ام است وقتي ماجراي سفر ما را فهميد به شوهرم گفت او هم مي‌خواهد همراه‌مان بيايد. من با اين كار مخالف بودم و مي‌خواستم در اين سفر با رضا تنها باشم اما همسرم نتوانست به نريمان نه بگويد.»

 

اين زن در ادامه اظهاراتش گفت: «بالاخره روز حادثه سه‌نفري سوار پژو 405 شوهرم به راه افتاديم و قرار بود تمام منطقه جنوب را بگرديم اما وقتي به منطقه‌اي خلوت و بياباني رسيديم نريمان گفت كاري دارد و از شوهرم خواست توقف كند. او بعد از پياده شدن از ماشين با شوهرم دعوا كرد و گفت به من علاقه دارد و مي‌خواست با من ازدواج كند. نريمان به رضا مي‌گفت تو حق نداشتي با صفورا ازدواج كني. شوهرم هم با نريمان دعوا مي‌كرد. پسردايي‌ام يك لحظه كلتي را از زير پيراهنش بيرون كشيد و به رضا شليك كرد. من خيلي ترسيده بودم و نمي‌توانستم هيچ واكنشي نشان بدهم. نريمان بعد از كشتن شوهرم من را همراه خودش برد و به خانه خواهرم رساند. من شب ماجرا را براي خواهرم تعريف كردم و او پيشنهاد داد خودم را تسليم كنم. من هيچ نقشي در اين قتل نداشتم و اصلا نمي‌دانستم نريمان چه نقشه‌اي در سر دارد ضمن اينكه از اول با همراه بردن او در اين سفر مخالف بودم و اين شوهرم بود كه نتوانست به وي جواب رد بدهد.»

 

در ادامه تحقيقات نريمان تحت بازجويي قرار گرفت و به كشتن رضا اعتراف كرد و گفت به دليل علاقه‌اي كه به صفورا داشت بعد از ازدواج آن دو از رضا كينه به دل گرفت و به قصد انتقام‌جويي دست به سلاح برد. بنا بر اين گزارش دو متهم در حال حاضر در بازداشت به سر مي‌برند و به زودي پاي ميز محاكمه مي‌روند./تابناکرپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.