,تجاوز به زن,اخبار,اخبار حوادث,حوادث روز

 

اعدام برای ربایندگان زن جوان مقابل چشمان شوهر

اعتدال: سه مرد که زن جوانی را مقابل چشمان شوهرش ربوده و مورد تجاوز قرار داده بودند، به اعدام در ملاء‌عام محکوم شدند.

 

این پرونده اسفند سال 87 با شکایت مردی جوان تشکیل شد. این مرد با مراجعه به ماموران پلیس کرج از ربوده شدن همسرش خبر داد و گفت: «من و همسرم به نام مریم در خیابان پیشاهنگی در حال قدم زدن بودیم که یک پراید با دو سرنشین مقابل‌مان توقف کرد و یکی از آنها بعد از پیاده شدن از خودرو و معرفی خود به عنوان مامور، خواست مرا بازرسی بدنی کند اما من که به او مشکوک شده بودم کارت شناسایی خواستم و وی به جای نشان دادن کارت، با من درگیر شد. در حالی‌که اطمینان پیدا کرده بودم این دو نفر مامور قلابی هستند از همسرم خواستم با داد و فریاد مردم را خبر کند. خودم هم با یکی از آن دو درگیر شدم. در این هنگام راننده پراید پیاده شد و با تهدید چاقو و زور، همسرم را سوار خودرو کرد و دو نفری گریختند. در آن لحظات مردم دور ما جمع شده بودند اما کسی کمکم نکرد و من فقط توانستم شماره پلاک پراید را یادداشت کنم.»

 

شماره این خودرو بلافاصله در اختیار واحدهای گشت قرار گرفت و ماموران ساعتی بعد این اتومبیل را در جاده‌ حاشیه‌ای مشاهده کردند و دستور ایست دادند. در این هنگام پرایدسواران با پرت‌کردن زن جوان به بیرون، با سرعت فرار کردند.

 

پس از آن ماموران سراغ زن 25ساله رفتند و درباره واقعه‌ای که برایش رخ داده بود توضیح داد. مریم گفت: «آن دو مرد بعد از ربودن من به یکی از دوستان‌شان تلفن و او را هم خبر کردند آنها مرا به منطقه‌ای بیابانی بردند و مورد تجاوز قرار دادند. من خیلی به آنها التماس کردم و حتی برای اینکه رهایم کنند مدعی شدم باردار هستم ولی حرف‌ها و گریه‌هایم هیچ فایده‌ای نداشت.»

 

کارآگاهان تجسس‌های خود را با ردیابی پراید متهمان پی گرفتند و فهمیدند این خودرو مسروقه است. به این ترتیب تنها سرنخ پلیس از بین رفت اما ماموران با راهنمایی مریم و شوهرش به چهره‌نگاری از متهمان پرداختند و از این طریق یکی از آنها را به نام حسن شناسایی کردند. این مرد 45 روز بعد از وقوع جرم دستگیر شد و دو همدست سابقه‌دار خود را معرفی کرد و آنان نیز بازداشت شدند و بازجویی از این افراد در دستور کار قرار گرفت. حسن ضمن اعتراف به آزار زن 25ساله گفت: «ما زورگیر هستیم، آن روز هم قصد داشتیم با جعل عنوان، از این زن و شوهر سرقت کنیم اما مرد جوان در برابرمان مقاومت کرد و ما همسرش را ربودیم و بعد به یکی از دوستان‌مان زنگ زدیم و سه نفری به وی تعرض کردیم علاوه بر این ما چندین فقره دزدی دیگر نیز انجام داده‌ایم.» دو متهم دیگر نیز گفته‌های حسن را تایید کردند و به این ترتیب آنها در شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شدند.

 

آنها در دادگاه اتهام خود را رد کردند اما هیات قضات با توجه به مدارک موجود، رای بر اعدام هر سه متهم دادند. پس از آن پرونده در اختیار قضات دیوانعالی کشور قرار گرفت و آنها به‌خاطر وجود ایرادهای قانونی، رای صادره را نقض کردند و خواستار محاکمه مجدد حسن و همدستانش شدند.

 

دومین دور رسیدگی به اتهام سه مرد متجاوز اسفند سال گذشته برگزار شد و این بار نیز متهمان با اعلام بی‌گناهی اعلام کردند خواستار صدور حکم برائت هستند اما هیات قضات هفته گذشته پس از شور به این نتیجه رسیدند که هر سه آنها گناهکار هستند به همین خاطر هر یک از آنان را به یک‌بار اعدام در ملاء‌عام؛ 20 سال حبس، 25سال تبعید و 74 ضربه شلاق محکوم کردند./اعتدال

منبع:  شرقرپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.