تاريخ : | | نویسنده : iraks

  ,نرخ اجاره در بازار اجاره مسکن تهران,اخبار

 

کمترین اجاره بها در محله های تهران

.شاید به دلیل ازدحام ساکن در این محله‌ها هر متقاضی نتواند خود را برای سکونت در این محله‌ها سازگاری دهد اما افرادی که به دلیل قدرت‌اندک مالی چاره‌ای جز اجاره چنین واحدهایی را ندارند، به سکونت در محله‌های مذکور روی می‌آورند.

 

روز گذشته ارزان‌ترین نرخ اجاره در بازار اجاره مسکن تهران مربوط به یک واحد 32 متری در خیابان امام خمینی بود چراکه اجاره بهای این سوئیت 13 میلیون و 500 هزار تومان به صورت رهن کامل از سوی مالک تعیین شده و تنها امتیاز واحد مذکور تک واحد بودن آن است.

 

شواهد در بازار اجاره واحدهای مسکونی در تهران نشان می‌دهد که در محله‌هایی همچون هلال‌احمر،‌ هاشمی‌، تیموری، جیحون، مرتضوی و کارون ارزش نرخ‌های اجاره ارزنده است.

 

البته شاید به دلیل ازدحام ساکن در این محله‌ها هر متقاضی نتواند خود را برای سکونت در این محله‌ها سازگاری دهد اما افرادی که به دلیل قدرت‌اندک مالی چاره‌ای جز اجاره چنین واحدهایی را ندارند، به سکونت در محله‌های مذکور روی می‌آورند.

 

از طرف دیگر بررسی حجم فایل واحدهای رهنی با فایل واحدهایی که با شرایط رهن و اجاره به بازار سپرده شده‌اند بیانگر این مساله است که اکثر واحدهایی که متراژشان کمتر از 55 متر مربع است با شرایط رهن کامل به مستاجران تحویل داده می‌شود و اغلب این دسته از واحدها مالکانشان برای جبران کمبود مبلغ خرید ملکشان را به بازار رهن معرفی کرده‌اند در غیر این صورت مالکانی که نیاز مالی ندارند برای واحدهای خود شرایط رهن و اجاره را اعلام می‌کنند زیرا اگر قرار بود واحدشان را رهن کامل بدهند و مبلغ دریافتی را در بانک یا بازار دیگری سرمایه‌گذاری کنند دیگر دلیلی برای خرید یک واحد متراژ کوچک و سپردن آن به بازار رهن نبود.در ادامه به معرفی تعدادی واحد مسکونی کمتر از 50 متر مربع پرداخته شده که به شرح زیر است:

 

13 میلیون تومان ودیعه به همراه 100 هزار تومان اجاره ماهانه، اجاره بهای یک واحد مسکونی در خیابان‌هاشمی‌به متراژ 35 متر مربع واقع در طبقه سوم بدون پارکینگ و انباری است.


به گزارش دنیای اقتصاد موجری واحد 40 متری خود را که به عنوان سوئیت نام برده با شرایط 26 میلیون تومان رهن کامل به بازار اجاره معرفی کرده است. این واحد فاقد پارکینگ و در طبقه همکف است.

 

علاوه براین در شهرک مبعث حوالی جنت آباد 40 متر سوئیت با مبلغ 24 میلیون تومان به زوج یا مجرد خانم رهن داده می‌شود.همچنین حوالی خیابان آزادی در خیابان جیحون اجاره بهای واحدی به متراژ 55 متر مربع که 5 سال از عمر بنای آن می‌گذرد، 4 میلیون تومان ودیعه به علاوه 500 هزار تومان اجاره ماهانه اعلام شده است/فردانیوزرپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.