تاريخ : | | نویسنده : iraks
پلیس راه محدودیتهای ترافیکی روزهای دوشنبه تا جمعه هفته جاری را اعلام کرد.
 
به گزارش مهر، به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه مرور وسایل نقلیه، ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی جاده های کشور طی روزهای دوشنبه تا پایان هفته  از سوی پلیس راه اعلام شد.
 
جاده چالوس

 براساس این گزارش تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 9 بهمن تا ساعت 24 روز جمعه 13 بهمن ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است. همچنین تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:30 تا 21 روز سه شنبه 10 بهمن ماه از میدان امیر کبیر کرج تا دهانه شمالی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 22:30 روز جمعه 13 بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22:30 از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج  یکطرفه است.
 
جاده هراز

تردد کامیونها به استثنای حاملان  موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای دوشنبه و پنج شنبه 9 و 12 بهمن ماه و همچنین از ساعت 6 تا ساعت 24 روزهای سه شنبه، چهارشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 22:30 روز جمعه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 تا 22:30 از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه است.
 
جاده فیروزکوه

تردد تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای دوشنبه و پنج شنبه  و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای سه شنبه و جمعه مورخ 10 و 13 بهمن ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
 
محور زاهدان

 همچنین تردد  تریلرها وکامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا ساعت 20 روزهای دوشنبه و جمعه مورخ 9 و 13 بهمن ماه از محور زاهدان- زابل و بالعکس ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی است.


رپورتاژ
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
باربری و اتوبار تهران برای حمل بار

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.