عضو جبهه پايداري انقلاب اسلامي گفت: جبهه پايداري در صدد است تا بهمن‌ماه كانديداي خود را به شوراي مركزي معرفي كند و بعد از انجام بررسي‌هاي لازم اين كانديدا در معرض انتخاب مردم قرار مي‌گيرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام حسين جلالي درباره برنامه‌هاي انتخاباتي جبهه پايداري انقلاب اسلامي اظهار داشت:‌ كميته‌هاي تشكيل شده در جبهه پايداري به صورت هماهنگ و سازمان يافته كارهاي خود را به پيش مي‌برند.

عضو جبهه پايداري انقلاب اسلامي با اشاره به ديدار هفتگي دبيركل اين جبهه با آيت‌الله مصباح ادامه داد: حجت‌الاسلام آقاتهراني شنبه هر هفته مصوبات جبهه پايداري را به آيت‌الله مصباح ارائه مي‌كند و سپس مصوبات تاييد شده را به براي اجرا به شوراي مركزي ارجاع مي‌دهد.

وي با بيان اينكه جبهه پايداري به زودي كانديداي اصلح را شناسايي مي‌كند، تصريح كرد: جبهه پايداري در صدد است تا بهمن‌ماه كانديداي خود را به شوراي مركزي معرفي كند و بعد از انجام بررسي‌هاي لازم اين كانديدا در معرض انتخاب مردم قرار مي‌گيرد.

رئيس دفتر آيت‌الله مصباح افزود: علي‌رغم اينكه جبهه پايداري را به انجام كارهاي انتخاباتي متهم مي‌كنند اما اين جبهه به مباحث گفتماني مي‌پردازد.

جلالي درباره درخواست‌ شخصيت هاي سياسي براي ديدار با آيت‌الله مصباح گفت: طي چند روز گذشته برخي شخصيت‌هاي حقوقي و حقيقي كه به عنوان كانديدا مطرح هستند با آِيت‌الله مصباح ديدار كردند اما آنان درخواست كردند تا ديدارشان رسانه‌اي نشود و ما به اين درخواست پايبنديم.

رپورتاژ
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
باربری و اتوبار تهران برای حمل بار

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.